Wygrane z bonusem 50% w BetClic. Jak odebrać dużą kasę?

Stawianie długich kuponów w BetClic to okazja do zdobycia nawet 50% bonusu do wygranych. Jak dokładnie to działa? Przedstawiamy wam aktualne informacje o promocji Multi Plus!

Wygrane z bonusem 50% w BetClic. Jak odebrać dużą kasę?
Wygrane z bonusem 50% w BetClic. Jak odebrać dużą kasę?

BetClic bonus od wygranych

Co to jest oferta Multi Plus? Najprościej rzecz ujmując, jest to bonus, który pozwala na zdobycie większych wygranych. BetClic przyznaje premię o różnej wartości – wszystko zależy od tego, ile typów gracz zamieści w jednym kuponie.

BetClic Polska nie wymaga od gracza zapisywania się do promocji Multi Plus. Wszystko, co należy zrobić, to zagrać kupon tak samo, jak każdy inny. Nawet jeśli jesteś niedoświadczonym graczem, nie powinieneś mieć w tym przypadku żadnych wątpliwości.

Bonusowe obstawianie BetClic uzależnia od tego, jak dużą liczbę meczów dodasz do jednego kuponu. Zasada jest prosta – im dłuższy zakład, tym lepiej, a więc więcej można zdobyć za, na przykład, 10 niż 8 meczów na kuponie.

Więcej typów, więcej kasy!

Oto dokładna rozpiska tego, ile można zyskać za konkretną liczbę zdarzeń na kuponie:

BetClic bonus od wygranych
BetClic bonus od wygranych

Jeżeli jeszcze nie masz konta na stronie bukmachera BetClic, już teraz możesz je założyć. Wszystko całkowicie legalnie i bezpiecznie!

Obecny bonus powitalny BetClic to nawet 1000 PLN na obstawianie meczów. Rejestracja zajmuje tylko kilka chwil, a aktualny, aktywny kod promocyjny to „BETONLINE„!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button