BetClic bonus powitalny. Freebet bez depozytu, cashback, kod promocyjny!

Bukmacher legalny BetClic ma dla nowych graczy wyjątkowy bonus powitalny. Czy jest to darmowy freebet bez depozytu, a może pokaźny cashback? Prześwietlamy aktualną ofertę już teraz!

BetClic bonus powitalny. Premia bez depozytu, cashback, kod promocyjny!
BetClic bonus powitalny. Premia bez depozytu, cashback, kod promocyjny!

BetClic bonus dla nowych graczy. Freebet? Cashback?

BetClic bonus powitalny to specjalny bonus, który można zdobyć za założenie konta u tego bukmachera podając unikalny kod promocyjny. Jeżeli nie masz jeszcze konta na tej stronie internetowej www.betclic.pl, jak najbardziej jesteś uprawniony do zgarnięcia premii na start. Pamiętaj przy tym, że tylko raz dostępna jest taka szansa! Aktualny kod promocyjny Betclic na darmowy bonus to „KOD550„.

Rejestracja w BetClic jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny, podając w nim swoje dane. Buk nie wymaga wpisywania wielu szczegółów – tak naprawdę na wszystko wystarcza minuta czy dwie.

Betclic polska oferta zakładów online
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback za darmo

Firma bukmacherska Betclic jest obecnie legalna w naszym kraju, dlatego nie musimy martwić się o to, czy przypadkiem nie łamiemy prawa, zakładając u niej konto. I co najważniejsze – sama rejestracja jest w stu procentach darmowa. Co więcej, możemy skorzystać z konta tymczasowego w Betclic, czyli nie musimy od razu dokonywać pełnej weryfikacji żeby móc skorzystać z promocji, freebetu czy też pełnej oferty zakładów online w Betclic.

W Betclic freebet nie jest już aktualny, za to bukmacher oferuje graczom cashback (zakład bez ryzyka) do kwoty 550 PLN, czyli w przypadku przegranego pierwszego kuponu Betclic zwraca stawkę do kwoty 550 PLN.

Rejestracja BetClic – jaki bonus na start?

Bonus na start, co oczywiste, to jedna z tych rzeczy, o których typerzy mówią najczęściej. Jak to wygląda w przypadku marki Betclic – co można zdobyć na dobry początek i w jaki sposób?

Nie jest prawdą, że dostępny jest na stronie Betclic freebet bez depozytu. Wielu graczy chciałoby otrzymać od Betclic darmowe pieniądze na obstawianie, ale w chwili obecnej bukmacher Betclic nic takiego nie oferuje i prawdopodobnie nie zmieni się to w najbliższym czasie.

Dobra wiadomość jest taka, że i tak w Betclic Polska można uzyskać pokaźną premię na start, która zbiera w sieci pozytywne opinie. Nie darmowy freebet a zakład bez ryzyka jest w aktualnej ofercie promocyjnej. Cashback aż do kwoty 550 PLN jeśli podczas zakładania konta na stronie www.betclic.pl wpiszemy kod promocyjny „KOD550„.

Tak stawia się zakład online w Betclic. ZOBACZ VIDEO:

Betclic kod promocyjny 2020 – freebet czy cashback?

Kod promocyjny BetClic to jedyne, nad czym warto zatrzymać się na chwilę w kwestii rejestracji. Przy zakładaniu konta można wpisać specjalny kod promocyjny gwarantujący dodatkowe korzyści graczowi. W tym momencie aktualny kod na większy bonus to „KOD550„, a nazwa wzięła się z kwoty premii jaka jest do zgarnięcia na start u bukmachera Betclic Polska!

Jeżeli nie chcemy, nie musimy korzystać z kodu, ale trzeba mieć na uwadze, iż jest tylko jedna okazja do tego, by odebrać specjalny bonus. Po założeniu konta nie jest już możliwe wpisanie kodu dla nowych graczy.

Bonus powitalny u bukmachera to okazja do tego, by sprawdzić możliwości dostępne na stronie BetClic bez większego ryzyka. Tutaj chodzi dokładnie nawet o 550 złotych, które odebrać można w formie premii cashback! Cashback to nie freebet, z którym wielu graczy myli.

Jak dokładnie to działa? Gracz stawia pierwszy kupon, a jeżeli nie uda mu się go trafić, na jego konto trafia pełny zwrot stawki i to aż do 550 złotych, czyli pół tysiąca złotych!

Darmowe 550 zł w Betclic Polska

BetClic jest legalnym bukmacherem w naszym kraju, dlatego nie musisz martwić się o to, że grając u niego, łamiesz obowiązujące prawo. Korzystanie z takich stron jest bezpieczne i nie naraża nas na przykre konsekwencje.

Pamiętaj, że bonus powitalny BetClic możesz odebrać tylko przy zakładaniu konta i tylko z kodem promocyjnym KOD550. Jeżeli zrezygnujesz z niego na samym początku, w późniejszym czasie nie będziesz już miał możliwości zgarnięcia premii dla nowo zarejestrowanych.

Mało który bukmacher w naszym kraju oferuje zwrot wynoszący ponad 500 złotych. Jeżeli kogoś interesują tego rodzaju promocje, na pewno obok tej nie będzie w stanie przejść obojętnie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button