500 PLN ekstra od Fortuny. Obstawianie KSW 49!

Obstawianie KSW 49 czas, start! Oto najnowsza promocja przygotowana przez bukmachera Fortuna, dzięki której można zdobyć nawet 500 PLN na zakupy i bonusy na typowanie!

500 PLN ekstra od Fortuny. Obstawianie KSW 49!
500 PLN ekstra od Fortuny. Obstawianie KSW 49!

Fortuna promocja KSW 49

Postaw dowolny kupon AKO lub SOLO z co najmniej jednym typem z gali KSW 49, a w przypadku wygranej, zostaniesz zakwalifikowany do promocji. Do zdobycia jest łącznie 10 nagród.

Organizator bierze pod uwagę wygrane kupony z najwyższymi kursami ogólnymi. Dla osób z miejsc 1-5 przygotowano 500 PLN w formie karty do Media Markt, natomiast dla pozostałych laureatów – bonus 200 PLN na obstawianie.

ksw 49 bukmacherka
ksw 49 bukmacherka

Bonusy bukmacherskie na MMA

W promocji można obstawiać nie tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Fortuny, ale również aplikacji mobilnej na smartfony. Nie istnieje stawka minimalna, a każdy uczestnik może zgłosić więcej niż jeden kupon.

Potrzebujesz darmowego konta bukmacherskiego, by wziąć udział w akcji na KSW 49. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany, możesz to zmienić nawet i teraz. Pamiętaj, że tylko przy zakładaniu profilu możesz wykorzystać Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„!

Bonus powitalny w Fortunie to w chwili obecnej nawet 1000 PLN na dobry początek. Wszystko całkowicie legalnie i bezpiecznie!

A jakie są twoje typy bukmacherskie na sobotnią galę w Ergo Arenie? Wiesz już na kogo postawisz, czy dopiero zabierasz się za analizę poszczególnych pojedynków? ;)

darmowy zakład w fortunie
Darmowy zakład u bukmachera Fortuna

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button