Betfan bonus bez depozytu. Premia na start dla nowych graczy!

Nie od dzisiaj dostępna jest na stronie bukmachera Betfan premia na start dla nowych graczy. Wiele osób interesuje jednak przede wszystkim bonus bez depozytu, a to już coś, co nie jest tak proste do zgarnięcia!

Betfan bonus bez depozytu. Premia na start dla nowych graczy!

Betfan bonus bez wpłaty

Strona bukmacherska Betfan na polskim rynku działa od stosunkowo niedawna. Zdobyła już jednak spore grono klientów i nie zapowiada się, by w najbliższym czasie miało się to zmienić.

Dlaczego właśnie bonus bez depozytu wzbudza tak duże zainteresowanie typerów? Raczej trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, że mowa tutaj o premii, którą można zdobyć bez wpłaty jakichkolwiek pieniędzy.

Darmowa premia Betfan

Bez depozytu oznacza po prostu, że nie trzeba przelewać pieniędzy do bukmachera, by odebrać premię na start. Tego rodzaju bonus oferuje, na przykład, STS, który nowym graczom (z kodem promocyjnym „BETONLINE„) pozwala na zgarnięcie 29 PLN bez wpłaty!

betfan rejestracja z bonusem
betfan rejestracja z bonusem

A jak wygląda sprawa u bukmachera Betfan? Czy tego rodzaju premia jest także i u tego buka? Bardzo wielu typerów szuka danych na ten temat. Prawda jest taka, że rzeczywiście informacji o tym jest niewiele. Da się jednak coś z tym zrobić – właśnie od tego jesteśmy my! ;)

Niestety, nie mamy dobrej wiadomości. W chwili obecnej na stronie firmy bukmacherskiej Betfan bonus bez depozytu nie jest dostępny. Nie ma co jednak załamywać rąk, bo przecież znaleźć można inne ciekawe oferty. I to także w przypadku tego portalu.

Kod promocyjny na bonus

Warto zacząć od tego, że Betfan daje na start nawet 3000 zł jako bonus powitalny. Takiego prezentu na dzień dobry nie można otrzymać u żadnego innego bukmachera. I nie mowa tutaj tylko o firmach działających legalnie, ale także takich, które są za granicą i oferują (teoretycznie) „zachodnie” warunki!

https://youtu.be/awzBDxKRIZQ

Nie trzeba się specjalnie wysilać, by zgarnąć bonus od Betfan. Na początek kwota 3000 zł nie jest wypłacana – odbiera się ją w kilku etapach, dzięki czemu przez dłuższy czas jest za co obstawiać, bez korzystania tylko i wyłącznie z własnych pieniędzy.

Bonus powitalny Betfan:

  1. Rejestracja konta na Betfan.pl
  2. Pierwszy depozyt i kupon (Kod promocyjny na freebet 50 złotych to „BETONLINE„)
  3. Trzy premie po 10% od depozytu
  4. Obstawianie
  5. Zdobywanie wygranych większych x10!
Betfan kod promocyjny

Każdy, kto uważnie przeczytał instrukcję, na pewno już zauważył, iż dostępny jest w Betfan specjalny kod promocyjny. Co takiego on daje? Na czym polega? Warto wspomnieć więcej w tej kwestii, a to dlatego, że tylko przy rejestracji można wykorzystać kod promocyjny.

Betfan freebet 50 zł. Co wpisać przy rejestracji?

Wpisując kod promocyjny „BETONLINE”, dostaje się na początek do 50 złotych zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie postawionym w Betfan. Jest to tak zwany freebet – stawianie jest za friko, bo przecież w razie przegranej dostaje się zwrot!

Aby zagrać kupon promocyjny trzeba:

  • Zagrać za minimum 20 zł
  • Postawić co najmniej 2 typy
  • Zagrać o kursie łącznym 2,20 lub wyższym
Betfan online
Betfan online

Tego typu warunki są łatwe do spełnienia nawet w przypadku osób, które dopiero co zaczynają przygodę z bukmacherką. Co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości – Betfan przygotował taką ofertę, która nawet początkującemu wyda się prosta do zrozumienia!

Na łamach naszej strony jest dużo recenzji bukmacherów online, opinii graczy, a także aktualnych danych dotyczących bonusów. Każdy chętny może sprawdzić to wszystko we własnym zakresie! :)


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button