Jak obstawiać sporty wirtualne u polskich bukmacherów?

Sporty wirtualne już od wielu lat stanowią podstawę oferty głównej polskich bukmacherów, wpisując się w obręb tak zwanych usług dodatkowych. Zakłady bukmacherskie na nie cieszą się bardzo dużą popularnością, czemu nie ma się zresztą co dziwić – w końcu są mniej zobowiązujące i bardzo dobrze dostępne. Jak zatem typować sporty wirtualne, by odnosić w tym sukcesy? O czym należy pamiętać i na czym tak właściwie zakłady na tę usługę polegają? O tym wszystkim opowiemy w dzisiejszym poradniku.

jak obstawiać esport
Jak obstawiać sporty wirtualne u polskich bukmacherów?

Czym są i jak działają sporty wirtualne u bukmacherów?

Sporty wirtualne stanowią jedną z najpopularniejszych usług dodatkowych, jakie oferują swoim użytkownikom polscy bukmacherzy. Ich charakterystyka pozwala obstawiającym mieć do nich dostęp do każdej porze dnia i nocy. Zakłady bukmacherskie obstawiane w ich obrębie są rozwiązywane w przeciągu zaledwie kilku minut od ich zawarcia. Sprawia to, że ich formuła jest bardzo szybka, a same w sobie często służą za sposób nowych typujących na poprawę swoich własnych umiejętności. Sprawdzają się one również w roli usługi, która wypełnia czas między rzeczywistymi spotkaniami sportowymi (w piłce nożnej kolejne spotkania ligowe toczą się średnio co tydzień – z usług dodatkowych można korzystać w dowolnym momencie).

Jedną z podstaw, o których warto wiedzieć w przypadku sportów wirtualnych jest to, że jest za nie odpowiedzialny komputer. Wszystko sprowadza się zatem do jego algorytmów. Choć więc z perspektywy obstawiającego może się wydawać, że przebieg każdego spotkania w sportach wirtualnych jest losowy, tak naprawdę jest za niego odpowiedzialny komputer. Z uwagi na to może on brać pod uwagę chociażby najpopularniejsze zakłady na daną grę i dostosowywać jej rezultat tak, aby polscy bukmacherzy na tym nie tracili.

100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W skrócie rzecz ujmując, sporty wirtualne to fikcyjne rozgrywki w wielu różnych dyscyplinach, za których powstanie odpowiedzialny jest komputer, a które są zaprezentowane w formie przypominającej grę komputerową. Są przedstawione w formie skrótowej, przez co każde spotkanie – niezależnie od dyscypliny – zamyka się w obrębie zaledwie kilku minut.

Bukmacherzy online – o czym pamiętać, by skutecznie obstawiać sporty wirtualne?

Aby skutecznie typować i postawić zakład w STS na sporty wirtualne, najpierw należy się odpowiednio do tego przygotować. Przede wszystkim jednak należy unormować własne oczekiwania względem tej konkretnej usługi. Nie da się bowiem powiedzieć, by było możliwe wypracowanie sobie odpowiedniego podejścia właśnie do niej. Nie ma tu też jednej sprawdzonej taktyki. Można jedynie podejmować bardziej i mniej rozsądne decyzje w jej obrębie. Takie, które będą miały większe lub mniejsze prawdopodobieństwo przyniesienia wygranej. O czym warto przy tym pamiętać? Poniżej prezentujemy kilka najważniejszych rzeczy.

  • Nie poświęcajmy całego budżetu na sporty wirtualne – są one usługą dodatkową i jako taka powinny być traktowane. Oczywiście, można  traktować je poważniej. Warto jednak brać pod uwagę to, że zarządzają nimi sztywne algorytmy. Ciężko jest więc dokładnie oszacować, co może wydarzyć się w danym spotkaniu i co może mieć na to wpływ.
  • Przeglądajmy statystyki – wielu operatorów prezentuje bardziej lub mniej dogłębne statystyki poprzednio rozegranych spotkań z zakresu sportów wirtualnych. Wielu też organizuje całe wirtualne ligi, z tabelami oraz jeszcze szerszymi informacjami na ich temat. Ich przeglądanie w takim przypadku ma sens, bo może mieć wpływ na budowanie rozsądniejszych typów.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Zwracajmy uwagę na kursy – kursy bukmacherskie często wskazują na faworyta danego spotkania. Są ustalane przez bukmachera jak STS czy Fortuna i warto zwracać na nie uwagę (choć nie powinno się za nimi ślepo podążać).
  • Wybierzmy odpowiednią dyscyplinę – najlepiej taką, na której się znamy. Bukmacherzy online najczęściej oferują piłkę nożną, tenis, wyścigi koni czy chartów. 

Sporty wirtualne krok po kroku

Aby rozpocząć obstawianie sportów wirtualnych, należy posiadać konto w serwisie bukmacherskim. Warto przy tym pamiętać, że tylko najlepsi bukmacherzy dają dostęp do usług dodatkowych, w tym właśnie do sportów wirtualnych. Jeżeli więc to właśnie w nie się celuje, powinno się znaleźć takiego operatora, który zapewnia do nich dostęp. Proces obstawiania sportów wirtualnych wygląda analogicznie do tego związanego z typowaniem standardowych dyscyplin sportu. Aby więc móc obstawiać, należy posiadać środki na koncie. Następnie trzeba wybrać dyscyplinę, która nas interesuje.

Najlepiej jest też prześledzić kilka meczów czy wyścigów w jej obrębie. Każdy z nich trwa zaledwie kilka minut, w związku z czym nie powinno stanowić to problemu. Stawiając pierwsze kroki warto skupić się na konkretnych spotkaniach i przeanalizowaniu historii rozgrywek. Komputer często z niej korzysta ustalając wyniki kolejnych meczów i wyścigów.

Oczywiście ostatnim krokiem w obstawianiu jest zakup właściwego kuponu. Legalni bukmacherzy w większości pozwalają na zawieranie zaledwie jednego rynku w ramach pojedynczego kuponu. Jest to jednak rzecz dynamiczna, zależna od konkretnej dyscypliny, na którą się postawi.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button