Jak założyć konto u bukmachera i otrzymać bonus za darmo?

Jeżeli zechcemy obstawiać swoje bukmacherskie typy oczywiste będzie, iż musimy założyć swoje konto w internetowym serwisie wybranego przez nas buka. Proces rejestracyjny składa się na jeden z najistotniejszych etapów początkowych przygody z wzajemnymi zakładami. Jak możemy poprzez niego przejść, aby móc założyć szybko własne konto, a przy okazji móc w pełni skorzystać z tego, co firmy bukmacherskie online dają nam jako nowym graczom? Jak w ogóle wygląda taki proces? Kilka słów w tej tematyce, postaramy się powiedzieć w poniższym poradniku. 

jak założyć konto u bukmachera
Jak założyć konto u bukmachera i otrzymać bonus za darmo?

O czym pamiętać, zanim założymy konto u bukmachera?

Chociaż gracze raczej rzadko kiedy długo zastanawiają się przed dokonaniem rejestracji u bukmachera, jest parę kwestii, które warto będzie wiedzieć zanim podejmie się taką decyzję. Jedną z najważniejszych stanowi fakt, iż bukmacherzy w Polsce świadczą własne usługi tylko pełnoletnim osobom. Zatem, jeżeli nie skończyliśmy 18 roku życia, nie mamy czego u nich poszukiwać. Rzeczywiście, na początku oszukanie systemu jest możliwe. Każda rejestracja, jednakże w końcu zakończona jest koniecznością przechodzenia przez weryfikację.

Trzeba zdawać sobie sprawę, iż rejestracja u buka nie jest w ogóle zobowiązująca. Posiadanie konta w bukmacherskim serwisie nie oznacza wcale, iż musimy regularnie typować za wybraną kwotę. Mamy w tym dowolność. Ponadto, z żadnym bukiem nie jesteśmy związani na zawsze. Jeżeli zatem założymy własne konto w STS, możemy później bez przeszkód dokonać rejestracji w Fortunie, czy też eWinner. Dzięki temu zyskujemy większe możliwości mające związek z najlepszymi opcjami na każde z następnych spotkań.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Rejestracja w firmie bukmacherskiej – konto tymczasowe oraz stałe

Polskie firmy bukmacherskie działające online jak STS, Fortuna czy Fuksiarz, dzielą swoich graczy na takich, którzy rejestrują konta tymczasowe, jak i tych, którzy zakładają stałe konta.

Jakie są w tym przypadku różnice? Użytkownicy posiadający tymczasowe konta, są graczami, którzy skupiają się na podstawowych rejestracjach, aby móc możliwie najszybciej uzyskać dostęp do buka. Są to klienci, którzy nie przesłali między innymi skanu swojego dowodu osobistego czy też numeru własnego bankowego konta. Konta tymczasowe ważne są najczęściej przez okres 60-90 dni, a w tymże czasie firma bukmacherska będzie od nas wymagać uzupełnienia danych celem weryfikacji tożsamości. Tymczasowe konto, to także obostrzenia:

  • limity stawek na typowanie,
  • brak bonusów na starcie,
  • brak opcji wypłacenia wygranych.

Konta tymczasowe bardzo dobrze sprawdzają się na krótszą metę, ale jeżeli zechcemy dłuższy czas grać u buka, a co najbardziej istotne – wypłacić od niego swoje wygrane, to musimy dokonać pełnej rejestracji. Przykładowo rejestracja w STS pozwala na korzystanie z konta tymczasowego na okres dwóch miesięcy. Konta stałe zostaną poddane weryfikacji przez bukmacherską firmę po tym, jak uda się nam uzupełnić wszelakie informacje dotyczące naszego konta bankowego czy miejsca zamieszkania. Istotnym elementem, jest również przesłanie czytelnego zdjęcia/skanu dokumentu stwierdzającego naszą tożsamość.

Fuksiarz Polski bukmacher onlineBonus
Cashback bez limitu500 PLN
Zakład bez ryzyka500 PLN bez obrotu
Mega Kursy BoostTAK
Early-PayoutTAK
Rejestracjawww.Fuksiarz.pl
Nowa oferta bonusów Polskiego bukmachera Fuksiarz

Co w momencie, kiedy będziemy już posiadali stałe konto w STS online czy innego bukmachera? Wówczas przyznany nam może zostać bonus za weryfikację, co umożliwia nam odebranie wszelkich promocji na starcie. Dostaniemy prawo do zrobienia wypłaty, zaś limit stawek będzie zniesiony z naszego konta typera.

Rejestracja w firmach bukmacherskich – czy jest bezpieczna?

Rejestrowanie się u polskich bukmacherów jest legalne i bezpieczne pod warunkiem, iż korzystamy z usług firmy posiadającej licencję od Ministra Finansów. To dozwolony sposób obstawiania zakładów u buków online. Licencja MF oznacza, iż firma bukmacherska dopełniła wszelkich zobowiązań mających związek z ochroną naszych danych osobowych, jak i działa zgodnie z obowiązującym w kraju prawem.

Po rejestracji konta u bukmacherów online gracze mają do dyspozycji wiele atrakcyjnych bonusów, promocji, mogą też oglądać mecze za darmo czy obstawiać legalne gry karciane jak poker online czy blackjack.

promocje bez depozytu superbet
Darmowe promocje i bonusy w Superbet z kodem BETONLINE

Jak wygląda krok po kroku proces rejestracji w firmach bukmacherskich?

Każdy z polskich bukmacherów, uprościł maksymalnie proces rejestracji w obrębie swojego internetowego serwisu. Dlatego też, konta możemy u nich założyć w parę minut od podjęcia decyzji. Jak przebiega taki proces? Zwykle przebiega on w taki sam sposób:

  • skorzystanie z rejestracyjnego linku – zwykle zamieszczony jest on w górnej części witryny internetowej buka i jest doskonale przez niego ukazany,
  • wprowadzenie technicznych informacji – są to dane, przy pomocy których będziemy się mogli w przyszłości zalogować na swoje konto. Mówimy tutaj o adresie poczty elektronicznej, loginie oraz haśle. Bezwzględnie musimy również wprowadzić numer swojego telefonu. Na takim etapie zwykle winniśmy zaznaczyć fakt, iż zapoznaliśmy się z regulaminem oraz oświadczyć, iż jesteśmy w wieku uprawniającym nas od wzięcia udziału w bukmacherskich zakładach. Możemy również wyrazić zgodę na poczet dostawania handlowych informacji,
  • wprowadzenie dokładniejszych osobowych danych – na tymże etapie potwierdzany jest najczęściej numer telefonu. Wprowadzamy również swoje imię oraz nazwisko czy numer PESEL. Są to niezbędne dane celem przejścia przez weryfikację. Na końcu procesu trzeba także wskazać źródło pochodzenia naszych środków, które będziemy przeznaczali na obstawianie.
Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback3500 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Jeżeli już wiemy jak założyć konto u bukmachera i jesteśmy już po przejściu całego procesu rejestracyjnego, będziemy mogli zacząć typowanie własnych zakładów bukmacherskich czy też oglądać darmowe mecze na żywo w STS TV. Legalnie działające w Polsce firmy bukmacherskie, umożliwiają nam utworzenie konta tymczasowego z opcją bezpośredniego rozpoczęcia obstawiania zaraz po dokonaniu rejestracji. Nie oznacza to jednakże, iż jest to koniec całego procesu. Ostatni krok bowiem, to poddanie weryfikacji swojego konta. Polskie firmy bukmacherskie dają nam na to najczęściej cztery tygodnie, przy czym do chwili dokonania zupełnej rejestracji uniemożliwiają wypłacenie środków na swoje konta. 

Jak wykorzystać w pełni korzyści dawane nowym graczom przez polskich bukmacherów?

Proces rejestracji to jedyna chwila na to, żeby móc skorzystać z wybranych części promocyjnej oferty, którą wszelkie najlepsze bukmacherskie firmy kierują do nowych typerów. Jak to uczynić, aby nie pożałować i w pełni móc z niej skorzystać?

Trzeba rozpocząć od oznaczenia chęci dostania powitalnego bonusu. To on będzie zwykle napędową osią promocyjnej oferty buka, a równocześnie najbardziej wartościową jej częścią. Jeśli podczas zakładania konta gracza nie wyrazimy chęci na to, żeby go dostać, w późniejszym czasie takiej możliwości już nie będzie. Legalne firmy bukmacherskie ułatwią nam to zadanie, zaznaczając samodzielnie odpowiednie okienko. Pomimo tego, jednakże trzeba zatwierdzić, iż został on już odznaczony.

Bez względu na to, czy zaplanowaliśmy typowanie spotkań na żywo, czy też w opcji pre-match, zawsze przydatne będą środki dodatkowe. Bonusy bez depozytu, promocje powitalne nie stanowią jedynej metody na ich pozyskiwanie. Następnym możliwym do wykonania podczas rejestracji, będzie promocyjny kod. Możemy go wpisać we właściwy polu w formularzu rejestracyjnym. Warto tego dokonać, ponieważ jest to w pełni darmowe, a umożliwia nam dostanie środków dodatkowych na dowolnie wybrane cele. Wszystko zależne będzie w tej sytuacji od konkretnego buka. Dostępne są różne typy promocyjnych kodów i profity z nimi związane.

5 / 5. Ocen: 3

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button