Obstawianie MMA z bonusem w Fortunie!

Zapowiada się weekend pełen emocji związanych z mieszanymi sztukami walki. Fortuna dla graczy przygotowała do 100 PLN w bonusach na obstawianie!

Obstawianie MMA z bonusem w Fortunie!
Obstawianie MMA z bonusem w Fortunie!

Fortuna oferuje bonus na MMA

Najpierw na Wembley odbędzie się KSW 45, a następnie w Las Vegas dojdzie do wydarzenia UFC 229. Popek, a potem Conor McGregor – solidnych sportowych wrażeń zabraknąć nie powinno!

W ramach najnowszej oferty bukmachera Fortuna wystarczy zagrać kupon za minimum 10 PLN z co najmniej jednym typem na KSW 45 bądź UFC 229. Nie trzeba zapisywać się do tej promocji, ani też spełniać innych warunków!

Jeżeli uczestnik trafi wszystkie typy w kuponie promocyjnym, będzie uprawniony do skorzystania z bonusu. W tym przypadku jego wartość jest uzależniona od zagranej stawki!

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE
  • Do 50 PLN – 20 PLN bonusu
  • Do 100 PLN – 50 PLN
  • Powyżej 100 PLN – 100 PLN!

W ramach promocji każdy z graczy ma prawo do odebrania maksymalnie jednego doładowania. Wszystkie premie przyznawane są w formie punktów lojalnościowych, które można wykorzystać na obstawianie wydarzeń sportowych.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie, możesz je założyć w każdej wolnej chwili. A to wszystko przez internet. Nowo zarejestrowani gracze również mają prawo do tego, by zgarnąć bonus w promocji na KSW 45 oraz UFC 229!

Oczywiście, każdy nowy typer ma prawo, by odebrać bonus powitalny.

———

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button