Bonus na FAME MMA 2 w LvBET!

36

Już w najbliższy weekend odbędzie się w Poznaniu druga edycja gali FAME MMA. Jeden ze sponsorów wydarzenia, bukmacher LvBET, przygotował dla swoich graczy ofertę specjalną!

Bonus na FAME MMA 2 w LvBET!
Bonus na FAME MMA 2 w LvBET!

Zasady promocji są proste. Grasz kupon na stronie www.LvBET.pl, a w przypadku wygranej zgarniasz premię w wysokości 50% sumy wygranych podanej na kuponie. Innymi słowy, zamiast 100 PLN możesz zgarnąć 150 PLN.

Oferta jest dostępna do końca 13 października. Nie trzeba się do niej zapisywać, jednak warto podkreślić, że minimalna stawka kwalifikacyjna to 50 PLN.

Premia w wysokości 50% wygranych pieniędzy (kwota wypłacona – stawka) zostanie dodana do profilu gracza w dniu 15.10.2018 do godziny 17:00.

Obstawianie tylko za środki własne jest brane pod uwagę. Oznacza to, że nie można w trakcie trwania oferty korzystać z żadnych bonusowych pieniędzy otrzymanych w ramach innej promocji organizowanej przez LV BET.

Lubisz obstawianie MMA? W takim razie ta oferta jest dla ciebie! Pamiętaj jednak, że podczas FAME MMA nie występują zawodowi sportowcy, dlatego też trudno przewidzieć rezultat niektórych pojedynków.

Kupon promocyjny musi zawierać minimum trzy typy związane z FAME MMA 2. Kurs nie może być niższy od 2.00.

W ramach oferty nie można otrzymać na konto więcej niż 50 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonus na FAME MMA 2 w LvBET!
5 (100%) 1 vote