Freebet 10 PLN w STS na siatkarskie ME 2019!

Przed nami ćwierćfinały mistrzostw Europy siatkarzy. Bukmacher STS na ten etap rozgrywek przygotował specjalny freebet 10 PLN!

Freebet 10 PLN w STS na siatkarskie ME 2019!
Freebet 10 PLN w STS na siatkarskie ME 2019!

Siatkówka i bonus 10 PLN w STS

Dostępny na stronie STS freebet jest przygotowany dla osób, które posiadają już konto u bukmachera. Rzadko zdarzają się bonusy dla starych graczy, dlatego tym bardziej warto o nich pisać!

Aby otrzymać 10 PLN na siatkarskie ME 2019, należy zagrać kupon AKO, który będzie składał się ze wszystkich meczów ćwierćfinałowych. Stawka musi wynosić dokładnie 21 PLN, a kurs każdego typu – co najmniej 1.40.

polski bukmacher betfan online
Polski bukmacher Betfan oferuje bonus 3100 PLN i obstawianie bez podatku

Freebet u bukmachera przyznawany jest w przypadku, gdy promocyjny kupon zagrany przez gracza okaże się nietrafiony. Czas jest tylko do rozpoczęcia pierwszego ćwierćfinału, a więc już bardzo niewiele!

Bonus siatkarski. Bukmacher STS płaci 10 PLN jako freebet!

W poniedziałek, to jest 23 września, reprezentacja naszego kraju zmierzy się w walce o półfinał z Niemcami. To będzie emocjonująca rywalizacja, ale nie ma co ukrywać, że Biało-Czerwoni uważani są za zdecydowanych faworytów.

Kupony promocyjne muszą być rozliczone do 25 września. Na jedno konto można otrzymać tylko jeden bonus, który wynieść może dokładnie 10 PLN – ani nie więcej, ani nie mniej.

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Dla nowych graczy cały czas dostępny jest wyjątkowy STS kod bonusowyBETONLINE„, który daje 29 PLN bez depozytu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button