Żużlowy Pewniak – gwarantowany bonus bez obrotu!

Nie trzeba znać się na obstawianiu „czarnego sportu”, by w ramach promocji Żużlowy Pewniak zgarnąć gwarantowany bonus bez obrotu. W jaki sposób otrzymać 20 PLN?

Żużlowy Pewniak - gwarantowany bonus bez obrotu!
Żużlowy Pewniak – gwarantowany bonus bez obrotu!

Fortuna bonus na żużel

Oferta specjalna Żużlowy Pewniak skierowana jest do osób zarejestrowanych u legalnego bukmachera Fortuna. W przypadku braku konta można je założyć bez weryfikacji i w ekspresowym tempie na eFortuna.pl.

W ramach promocji Żużlowy Pewniak do zgarnięcia jest bonus 20 PLN w formie punktów FKP. Taka premia ma jedną podstawową zaletę – w ogóle nie musi być obracana, a więc odbieramy i wykorzystujemy na obstawianie!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonusowy pewniak, czyli 20 PLN dla wszystkich

Bonus żużlowy przyznawany jest tym, którzy postawią w dniu 22 września kupon prematch z przynajmniej jednym zdarzeniem dotyczącym PGE Ekstraligi. Minimalna stawka kwalifikacyjna to 20 PLN brutto.

Fortuna bierze pod uwagę kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Gracz może zagrać je zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Opisywana oferta to nie cashback bukmacherski, gdyż w niej kasę otrzymuje się zarówno w przypadku zwycięstwa, jak i przegranej. Każdy może zatem spróbować swoich sił i nie martwić się, że nic nie zyska!

Wszystkie pieniądze z promocji wypłacone zostaną graczom do końca 23 września. Jedno konto to maksymalnie jeden bonus i nie ma od tego warunku żadnego wyjątku.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button