Gdzie obędą się mecze fazy pucharowej na Euro 2020

Faza pucharowa każdych rozgrywek jest niezwykle ekscytująca. Tutaj nie ma już kalkulacji, ponieważ przegrany odpada z rywalizacji. Na jakich stadionach zostaną rozegrane decydujące spotkania na Euro 2020? Gdzie odbędzie się finał mistrzostw Europy? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym tekście.

Euro 2020 typowanie meczy u bukmacherów
Euro 2020 typowanie meczy u bukmacherów

Na jakich stadionach odbędzie się faza pucharowa Euro 2020?

Faza pucharowa Euro 2020 rozpocznie się w sobotę 26 czerwca o godzinie 18:00. Pierwszy mecz 1/8 finału odbędzie się na stadionie Johan Cruyff Arena w Amsterdamie. Tego samego dnia zaplanowane jest jeszcze jedno spotkania, które o 21:00 zostanie rozegrane na stadionie Wembley w Londynie.

W kolejnych trzech dniach trwania mistrzostw odbędzie się sześć pozostałych spotkań tej fazy rozgrywek na Euro 2020. W niedzielę 27 czerwca drużyny będą rywalizować na stadionie La Cartuja w Sewilli (mecz o godzinie 18:00) i na Puskas Arena w Budapeszcie (mecz o godzinie 21:00). 

Dzień później, czyli w poniedziałek 28 czerwca, zmagania będą odbywać się na Parken Stadium w Kopenhadze (godz. 18:00) i Arena Nationala w Bukareszcie (godz. 21:00). Ostatnie dwa mecze 1/8 finału Euro 2020 zostaną rozegrane na Hampden Park w Glasgow i ponownie na Wembley.

Wszystkie spotkania fazy pucharowej będzie można obstawiać u legalnych polskich bukmacherów. Dodatkowo osoby posiadające kod promocyjny Fortuna, mogą liczyć na pakiet powitalny, który zapewnia dostęp do wielu bonusów.

Stadiony, na których odbędą się ćwierćfinały i półfinały Euro 2020

Pierwszy ćwierćfinał Euro 2020 został zaplanowany w piątek 2 lipca o godzinie 18:00 na Stadionie Kriestowskij w Sankt Petersburgu. Tego samego dnia odbędzie się też drugi mecz 1/4 finału mistrzostw Europy – o godzinie 21:00 na Allianz Arena w Monachium. Pozostałe dwa spotkania odbędą się dzień później na Stadionie Olimpijskim w Baku (godzina 18:00) i Stadio Olimpico w Rzymie (godzina 21:00)

Podobnie jak w przypadku meczów 1/8 finału, na ćwierćfinały bukmacherzy przygotują rozszerzoną ofertę zakładów. Gracze, którzy posiadają kod promocyjny STS, dodatkowo uzyskają dostęp do kilku bonusów.

Wyłoniona najlepsza czwórka Euro 2020 przeniesie się do Londynu, gdzie na stadionie Wembley rozegra mecze półfinałowe. Pierwszy z nich odbędzie się we wtorek 6 lipca o godzinie 21:00, a drugi dzień później też o tej samej porze.

Gdzie odbędzie się finał Euro 2020?

Mecz finałowy też odbędzie się w Londynie na stadionie Wembley. Obiekt ten może pomieścić prawie 90 tysięcy widzów, jednak ze względu na obowiązujące w Wielkiej Brytanii restrykcje, w niedzielę 11 lipca o godzinie 21:00 na trybunach zasiądzie dużo mniej osób. W meczach fazy grupowej mecze na tym stadionie oglądało ok 20 tysięcy kibiców.

Na mecz finałowy bukmacherzy przygotują zapewne specjalną ofertę. Osoby posiadające kod promocyjny Fortuna, mogą liczyć na bonusy, dzięki którym można otrzymać dodatkowe środki na grę.

Kto wystąpi w finale Euro 2020?

W chwili obecnej jest kilku faworytów do występu w finale Euro 2020. Bukmacherzy największe szanse na to dają reprezentacji Francji. Poza ekipą “Trójkolorowych” wymieniani są też Włosi, Niemcy, Belgowie oraz Anglicy. Wszystko będzie zależało w głównej mierze od tego, kto na kogo trafi we wcześniejszej fazie rozgrywek.

Zarówno skład finału, jak i końcowego zwycięzcę Euro 2020 można typować u legalnych polskich bukmacherów. Na czas mistrzostw przygotowali oni bogatą ofertę zakładów, a gracze, którzy mają kod promocyjny STS, dodatkowo uzyskają dostęp do specjalnych promocji.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button