Wyjątkowa premia za wpłatę w Forbet!

Wszystkie osoby, które dokonają wpłaty środków na konto Forbet w dniu 9 stycznia, otrzymają specjalną premię w wysokości do 500 PLN!

Wyjątkowa premia za wpłatę w Forbet!
Wyjątkowa premia za wpłatę w Forbet!

Bonus za wpłatę w Forbet

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie do końca dnia. Każda osoba zarejestrowana u bukmachera może z niej skorzystać, ale nie może być to gracz, który jeszcze nie odebrał bądź nie obrócił bonusu powitalnego.

Doładowanie konta wynosi dokładnie 50% wartości środowej wpłaty. Minimalny depozyt kwalifikujący się do oferty specjalnej to 20 PLN.

sts darmowy bonus bez wpłaty kod promocyjny
Bonus bez depozytu u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Forbet premie dla graczy

Środki premiowe przyznawane są automatycznie, żaden Forbet kod promocyjny nie jest w tym przypadku konieczny do otrzymania ekstra pieniędzy na obstawianie meczów.

Szczegóły dotyczące obrotu środków znaleźć można w oficjalnym regulaminie promocji, który jest dostępny w portalu legalnego bukmachera Forbet. Wszystko w bardzo przejrzystej formie tak, aby zrozumieli to nawet początkujący gracze!

Jeżeli nie jesteś jesteś typerem mogącym obstawiać w Forbet, pamiętaj, że konto online możesz założyć wtedy, gdy tylko masz na to czas i ochotę. Wypełnienie formularza na stronie internetowej to tylko parę chwil!

Pamiętaj, że tylko podczas rejestracji możesz wykorzystać specjalny kod promocyjny Forbet!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button