Tłusty czwartek w Forbet jest zawsze. 25 PLN za jeden kupon!

Czwartkowy bonus w Forbet pozwala na zdobycie 25 PLN w formie bonusu. Jedyne, co należy zrobić, by zgarnąć dodatkowe środki, to postawienie jednego kuponu na stronie internetowej!

Tłusty czwartek w Forbet jest zawsze. 25 PLN za jeden kupon!
Tłusty czwartek w Forbet jest zawsze. 25 PLN za jeden kupon!

Bonusy bukmacherskie. Promocja Forbet

Bukmacher Forbet nie jest ci obcy? Posiadasz już u niego konta? To bardzo dobrze, gdyż opisywana oferta skierowana jest do aktualnych klientów, którzy są już zarejestrowani!

Promocja obowiązuje tylko do końca dzisiejszego dnia. Nie musisz się do niej zapisywać – pamiętaj również o tym, że możesz maksymalnie zgarnąć jeden dodatkowy bonus!

forbet bonus freebet. Aktualny kod promocyjny
forbet bonus freebet. Aktualny kod promocyjny

Obstawianie z premią Forbet

25 PLN trafi do wszystkich osób, które w dniu trwania oferty specjalnej (4 kwietnia) zagrają kupon za co najmniej 100 PLN. Bardzo ważne jest to, by zakład był o kursie ogólnym co najmniej 2.50. Nie możesz też zawrzeć kuponu, który będzie składał się z mniej niż 3 zdarzeń.

Pieniądze promocyjne trafią na konta odpowiednich osób w sposób automatyczny. Jeżeli znajdą się w kolejce bonusów, czas na ich aktywację będzie wynosił dokładnie 7 dni.

Masz dodatkowe pytanie, a może wątpliwości? Warunki obrotu i wiele, wiele więcej znajdziesz w oficjalnym regulaminie tej oferty. Pamiętaj, że masz czas tylko do końca dnia, a więc pozostało ci już niewiele czasu!

Uwaga! Aktywność za środki bonusowe nie jest brana pod uwagę w promocji Forbet! Musisz zagrać za własne pieniądze, by odebrać ekstra 25 PLN.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button