Polacy z Nagrodą Nobla 2019? Jakie są na to szanse – bukmacherzy oceniają!

Olga Tokarczuk i Jerzy Owsiak znaleźli się wśród nominowanych do zdobycia Literackiej oraz Pokojowej Nagrody Nobla. Bukmacherzy oceniają, że jedna z tych osób ma naprawdę spore szanse powodzenia!

Polacy z Nagrodą Nobla 2019? Jakie są na to szanse - bukmacherzy oceniają!
Polacy z Nagrodą Nobla 2019? Jakie są na to szanse – bukmacherzy oceniają!

Nagrody Nobla 2019 – kto wygra? Bukmacherzy wiedzą!

Już nie tylko obstawianie meczów interesuje typerów z kraju nad Wisłą. Bukmacher STS oraz inne marki działające w Polsce coraz częściej oferują zakłady specjalne, w tym na Nagrody Nobla.

W tym roku mamy dwóch Polaków, którym daje się szanse na zdobycie Literackiej oraz Pokojowej Nagrody Nobla. Tak naprawdę są to dwie dziedziny dostępne dla „szarego” obywatela, o których zawsze sporo mówi się w mediach.

totolotek bonus powitalny. Kod promocyjny
totolotek bonus powitalny. Kod promocyjny

Jeżeli chodzi o literaturę, wśród trzech największych faworytek wymienia się Olgę Tokarczuk. Kurs na naszą pisarkę to 7.50, a więc za każdą postawioną na nią złotówkę można zyskać 7,50 zł minus podatek.

🏆 Obstawianie Nagrody Nobla online 🏆

  1. Wejście na STS.pl
  2. Założenie konta z kodem „BETONLINE
  3. Odebranie 29 PLN bonusu bez wpłaty pieniędzy
  4. Zagranie kuponu na osobistego faworyta

Mimo wszystko, największe konkurentki Polki to znakomite pisarki, których notowania cały czas są tak samo mocne. Anne Carson oraz Maryse Conde w ofercie STS to kurs 5. Która z nich ma większe szanse? To już trudne pytanie nawet dla ekspertów.

STS zakłady specjalne online. Jak obstawiać?

Pokojowa Nagroda Nobla ma być w tym roku wyjątkowa, bo trafi prawdopodobnie do najmłodszej laureatki w historii, Grety Thunberg. Kurs na szwedzką aktywistkę klimatyczną to 1.60, czyli niemal tyle samo co na faworyta meczu piłkarskiego bądź walki bokserskiej.

Dziewczynce ze Szwecji raczej zagrozić nie powinien Jerzy Owsiak. Kurs na założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to… 250! Jeżeli ktoś zdecydowałby się postawić na tę postać co najmniej 1000 złotych, mógłby zainkasować ponad 200.000!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button