Piłkarski Jackpot w Betclic.Wysokie nagrody za obstawianie Ekstraklasy!

Piłkarski Jackpot to propozycja dla wszystkich ekspertów od polskiej ekstraklasy. Tylko w tej promocji za poprawne typowanie można zgarnąć kilkadziesiąt tysięcy złotych EKSTRA!

Piłkarski Jackpot w Betclic.Wysokie nagrody za obstawianie Ekstraklasy!
Piłkarski Jackpot w Betclic.Wysokie nagrody za obstawianie Ekstraklasy!

Liga typerów. Ekstraklasa tylko dla prawdziwych ekspertów

Obstawianie Ekstraklasy nie jest proste, bo faworyci często zawodzą, a outsiderzy w najmniej spodziewanych momentach kończą swoje kryzysy formy. Ma to jednak swoje zalety – kursy na tę ligę są naprawdę wysokie!

Betclic Polska przygotował promocję o nazwie Piłkarski Jackpot, w której do zdobycia jest ogromna pula nagród. Na dobry początek to 10.000 PLN, ale w przypadku braku trafień – cały czas będzie środków więcej i więcej!

polski bukmacher betfan online
Polski bukmacher Betfan oferuje bonus 3100 PLN i obstawianie bez podatku

Na czym polega konkurs? Zadanie gracza to postawienie kuponu za minimum 10 PLN, w którym znajdą się wszystkie mecze danej kolejki Ekstraklasy. Typować można tylko 1, X lub 2.

Konkurs na Ekstraklasę. Betclic daje 10.000 PLN i więcej!

Za poprawne wytypowanie wszystkich meczów otrzymuje się prawo do zgarnięcia całości lub części puli. W przypadku kilku zwycięzców nagroda dzielona jest na równe części.

Tutaj nie ma znaczenia, ile będzie wynosił kurs minimalny. Gracz może grać zarówno na faworytów, jak i stawiać bardziej eksperymentalnie – wszytko zależy od obranej strategii.

  • Kurs minimalny: BRAK
  • Minimalna stawka: 10 PLN
  • Typy na wszystkie mecze z danej kolejki Ekstraklasy
  • Powiększająca się pula nagród
  • Ogromne wygrane dla najlepszych!
  • 100% legalnie i bezpiecznie!
  • Do promocji trzeba się zapisać na www.Betclic.pl

Kasa dla nowych graczy Betclic!

Jeżeli ktoś nie posiada konta u bukmachera Betclic, musi się do niego zapisać, by wziąć udział w tej promocji i jednocześnie mieć szansę na zgarnięcie bonusu na start.

Obecnie dla nowych graczy przygotowano nawet 510 PLN w formie cashbacku. Przy rejestracji trzeba podać kod promocyjny „KOD510„, by otrzymać właśnie taką premię!

Promocja dla nowo zarejestrowanych dotyczy pierwszego zagranego kuponu na stronie www.Betclic.pl. Im większa stawka, tym pokaźniejszy, ewentualny, zwrot.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button