Najbardziej niewiarygodne teorie spiskowe

Jedne osoby wolą sprawy przyziemne jak kasyna i dostępne w STS z bonusem na start bez depozytu, programy naukowe, czytanie książek. Inni z kolei uwielbiają wręcz wszelkie teorie spiskowe. Zarówno je wymyślają jak i podają dalej już istniejące. Ponieważ coraz więcej ich w sieci, dlatego też zdecydowaliśmy się na prezentację najbardziej niewiarygodnych z nich.

Światem rządzą reptilianie

Jedną z najbardziej dziwnych i niewiarygodnych teorii jest ta, że światem rządzą reptilianie. Jest to pewien gatunek humanoidalnych gadów, który jest w stanie upodobnić się do ludzi. To właśnie reptilianie rządzą światem, a ich przedstawicielami są znani prezydenci czy choćby brytyjska królowa.

Teoria ta została wymyślona przez Davida Icke’a. Uważa on, że jest to obca rasa z kosmosu, która przybyła na Ziemię tysiące lat temu. Towarzyszy nam zatem od początków cywilizacji. Jest to rasa zmiennokształtna, która jest w stanie przybierać dowolne ludzkie formy. Dąży do zniewolenia ludzi oraz władzy nad światem. Reptilianie obecni są w wielu książkach, komiksach czy też filmach.

Ziemia jest pusta

O tym, że Ziemia jest płaska nie musimy raczej przypominać. Istnieje wiele osób, które mimo naukowych dowodów, zdjęć z kosmosu nadal twierdzą, że nasza planeta jest płaska. Jednak istnieje jeszcze inna, absurdalna teoria, wedle której wnętrze Ziemi jest puste. Na obu biegunach znajdują się specjalne portale służące do podróży pod ziemią. We wnętrzu naszej planety mają się znajdować między innymi zaginione światy pełne dinozaurów, Wikingowie czy też naziści.

Książę Karol jest wampirem

Co prawda królowa Elżbieta bije rekordy pod względem długości panowania, jednak to właśnie z jej synem związana jest kolejna dziwna teoria. Otóż wedle niej rodzina królewska wywodzi się od Vlada Palownika, czyli słynnego Draculi z Transylwanii. Pierwsze o tym wzmianki można znaleźć w książce Iana Moncreiffe’a Royal Highness z 1982 roku. Mówi się o tym, że książę jak i wiele osób z rodziny królewskiej cierpi na chorobę, w wyniku której skóra jest niezwykle podatna na działanie promieni słonecznych.

Holokaust nie miał miejsca

Jest to jedna z najbardziej kontrowersyjnych teorii spiskowych. Według niej nie doszło do zagłady sześciu milionów Żydów przez nazistów podczas drugiej wojny światowej. Mimo tysięcy zdjęć, filmów i relacji ocalonych czy katów nadal sporo osób uważa, że jest to wymysł i spisek żydowski. Ich zdaniem Holokaust jest mistyfikacją bądź przesadą.

Jedną z najbardziej znanych osób był historyk David Irving, który przegrał sprawę przed brytyjskim sądem. Został on później skazany na trzy lata więzienia w Wiedniu po przyznaniu się do zaprzeczenia Holokaustowi. Austria i Niemcy uznają bowiem za przestępstwo negowanie Holokaustu.

Lądowania na Księżycu

Wedle części społeczeństwa nigdy nie doszło do faktycznego wylądowania człowieka na Księżycu. Jest to jedna z największych teorii spiskowych XX wieku. Najczęściej mówi się o tym, że za pierwszą misją tak naprawdę stoi reżyser Stanley Kubrick, który miał już doświadczenie w reżyserowaniu science fiction – 2001: A Space Odyssey. Choć odbyło się kilka załogowych misji Apollo, to jednak do dziś wiele osób uważa, że jest to mistyfikacja.

5G powoduje koronawirusa

To jedna z najnowszych teorii spiskowych. Wedle niej technologia mobilna 5G jest powiązana z wybuchem koronawirusa. Choć oficjalnie takie informacje zostały obalone przez naukowców, rządy i nadawców, to jednak wciąż głośno o tym w sieci. W niektórych krajach doszło nawet do niszczenia masztów 5G. Dr Simon Clarke stwierdził, że 5G obniża układ odpornościowy. Spiskowcy twierdzą, że sieci Wi-Fi 5G mogą działać jako akcelerator chorób. Podobnie mówi się o szczepionce na koronawirusa, która ma zawierać specjalne mikrochipy do sterowania ludźmi.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button