Legalne zakłady bukmacherskie Polska – jakie są i czy warto się w nie angażować?

Zakłady bukmacherskie przez Polaków są wręcz uwielbiane. Ciężko nie przejść obok pełnego salonu STS czy salonu Fortuny, jeżeli takowe są w twoim mieście. Ministerstwo Finansów w 2017 wprowadziło długo wyczekiwaną nowelizację ustawy hazardowej, dzięki czemu doprecyzowano wiele faktów i możliwości kasyn i zakładów bukmacherskich. Właśnie przez to, legalne zakłady bukmacherskie online cieszą się taką popularnością w naszym kraju – i nic nie wskazuje na to, że ta popularność miałaby się wkrótce skończyć. Co więcej, firmy bukmacherskie przechodzą do świadomości przeciętnego obywatela, nie tylko fana sportu. 

Sponsoring wielu imprez, wydarzeń czy nawet klubów piłkarskich oraz lig sprawia, że ciężko nie natknąć się na nazwę popularnej firmy bukmacherskiej. Te największe mają nawet swoje reklamy, co w przypadku legalne zakłady bukmacherskie w Polsce i tak jest rzadkością – reklamy takie pojawiać się mogą wyłącznie na specjalnych warunkach. W jaki więc sposób zacząć obstawiać legalne zakłady bukmacherskie w Polsce online? Czy jest to w ogóle opłacalne? Mamy tutaj opinię ekspertki, Irenki Zając, która podzieliła się z nami pewnymi informacjami – a teraz my podzielimy się nimi z wami. O naszej ekspertce więcej przeczytacie tutaj

Legalne zakłady bukmacherskie ranking – gdzie najlepiej typować

Przed większą ilością faktów o bukmacherce, warto przytoczyć kilka miejsc, w których można legalnie obstawiać wyniki gier i spotkań, a nawet dużych turniejów. Oto nasza lista kilku najbardziej znanych bukmacherów. Są one licencjonowane przez Ministerstwo Finansów – oznacza to, że nie musisz martwić się o pochodzenie twoich wygranych, bo wszystko dzieje się w 100% legalnie. 

  • STS – największy, najbardziej znany z legalnych polskich bukmacherów. Ich placówki można znaleźć w wielu dużych miastach, a ostatnio również w tych mniejszych. Zakłady bukmacherskie przez tego organizatora są bardzo popularne, więc nic dziwnego, że tak szybko się rozrastają. Obecnie są też partnerami sportowymi dla reprezentacji naszego kraju w piłkę nożną. Oferuje najwięcej zakładów właśnie na ten sport, ale też na inne popularne w kraju dyscypliny. W jego placówkach można też oglądać różne spotkania, analizować wyniki czy spotykać się ze znajomymi na wspólne typowanie.
  • Fortuna – drugi z gigantów polskiej bukmacherki, Fortuna także będąca sponsorem piłkarskim – tym razem tytularnym sponsorem 1 ligi piłkarskiej w naszym kraju. Rzucający się w oczy żółty kolor firmy jest spotykany w największych miastach w kraju, ale firma goni STS i także prowadzi ekspansję do mniejszych miast – tak, by każdy mógł wygodnie typować, tak jak lubi. Fortuna posiada także stronę internetową, na której w ten sam sposób co w placówce firmy można dokonać legalnego zakładu.
  • Superbet – to firma z wieloletnią tradycją, która jednak nie jest w stanie gonić za wspomnianymi wcześniej. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to pełnoprawny, legalne zakłady bukmacherskie Polska. Co więcej, oni także posiadają stronę internetową, na której bez problemu postawisz zakłady na ulubione dyscypliny – piłkę nożną, koszykówkę i więcej. Najwięcej placówek posiadają na południu Polski – w Katowicach i Krakowie, a także kilka w Warszawie. W północnej części kraju jest ich zdecydowanie mniej.

Tak właśnie prezentuje się legalne zakłady bukmacherskie ranking. Wszystkie przedstawione przez nas miejsca są warte odwiedzenia i obstawienia w nich – oczywiście jeżeli masz ich placówkę w swoim mieście. Jeżeli nie, dalej pozostają ci legalne zakłady bukmacherskie w Polsce online – to świetna alternatywa nawet gdy masz placówkę stacjonarną jakiejś firmy, gdy nie musisz wychodzić z domu, by obstawić wynik! 

Jak grać u bukmachera

Przejdźmy teraz prędko przez kilka dobrych zasad i reguł, o których warto pamiętać, szczególnie gdy dopiero zaczynasz przygodę z typowaniem. Przede wszystkim, graj jedynie za pieniądze, które naprawdę posiadasz – jeżeli obstawiasz zakłady, biorąc pożyczki czy sprzedając cenne przedmioty z domu, możesz mieć poważny problem z hazardem. W najgorszym przypadku skończysz też z ogromnymi długami, z których ciężko będzie ci wyjść.

Oprócz tego zaleca się też typowanie sportów, na których choć trochę się znasz. Oczywiście, są strony i serwisy, które dzielą się ze swoimi czytelnikami radami czy tak zwanymi pewniakami – zakładami, które na pewno się sprawdzą – jednak zawsze najbardziej powinieneś ufać sobie i wykonywać własny research. 

Sprawdzaj też legalne zakłady bukmacherskie ranking – bez względu na to, czy typujesz w placówkach stacjonarnych, czy internetowo, staraj się grać w różnych miejscach – obserwuj ciekawe promocje, którymi bukmacherzy zachęcają do grania właśnie na ich stronie czy w ich salonie. W ten sposób zgarniesz dodatkową kasę, czy możliwość postawienia bezpiecznego zakładu.

Ostatnią poradą jest, byś zawsze czerpał przyjemność z tej zabawy. Powinno to być twoje hobby i forma spędzania wolnego czasu – a nie obowiązek czy konieczność. Nigdy nie traktuj tego, jak swojego źródła dochodów i nie uzależniaj swojego życia od dokonywania zakładów u bukmachera. Nie daj się też prowokować innym grającym – nie musisz za każdym razem wygrywać ogromnych kwot. Nie musisz tak naprawdę nigdy tego robić – jeżeli twoja wygrana cię satysfakcjonuje, nie słuchaj kogoś, kto twierdzi, że wygrałeś za mało by nazywać się typerem.

Legalne zakłady bukmacherskie przez internet i w placówkach stacjonarnych

Wiesz już, jacy są popularni bukmacherzy z placówkami stacjonarnymi, znasz też kilka rad, jak grać odpowiedzialnie. Możesz więc śmiało zaczynać swoją zabawę – wybierz na start kilka nadchodzących spotkań ulubionych drużyn i zagraj o małe kwoty, tak, byś mógł dokładnie zrozumieć zasady działania legalne zakłady bukmacherskie Polska. Będziemy trzymać kciuki za twoje duże wygrane! 

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button