Fortuna lepsza od STS? Porównaj ofertę

Często ostatnimi czasy zastanawiasz się nad tymi właśnie podmiotami hazardowymi? Chcesz zarejestrować się w Fortunie lub STS? Jeśli to zrobisz, to będziesz mógł skorzystać ze świetnych bonusów. Jakich? O tym przekonaj się po przeczytaniu poniższego wpisu. Dodatkowo opisujemy, co można obstawiać w obu tych bukmacherach.

Oferta bonusowa Fortuny

Każdy nowy Klient tego bukmachera może liczyć na świetną ofertę na start. Szczególnie jak wpisze stosowny fortuna kod promocyjny od meczyki. Jaka jest treść? To dosłownie „MECZYKI”. Ten kod należy uzupełnić w czasie zakładania konta. Dzięki temu będziesz mógł potem skorzystać z wielu hojnych bonusów na start. Co jest jednak konkretnie oferowane przez tego bukmachera? Ta firma zapewnia m.in. zakład bez ryzyka do 20 PLN. Warto zaznaczyć, że jest to bonus bez depozytu. W związku z tym nie musisz nic inwestować, aby z niego skorzystać. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje zakład bez ryzyka do 600 PLN. Tutaj już sporo zależy od Ciebie. Im więcej wpłacisz, tym większe będziesz miał możliwości. Możesz bowiem zagrać zakład nawet za 600 PLN. Jeśli przegrasz, to nie musisz się martwić. W końcu niczym tak naprawdę nie ryzykujesz. Dodatkowo po wpisaniu tego kodu możesz skorzystać z bonusu od drugiego depozytu (do 2100 PLN).

Co możesz obstawiać w Fortunie?

Oferta tego podmiotu hazardowego jest naprawdę znakomita. Możesz bowiem swobodnie obstawiać przeróżne wydarzenia. Nie tylko przedmeczowe, ale także live. Warto wiedzieć, że do dyspozycji Klientów są rozmaite dyscypliny. Możesz jednak swobodnie obstawiać nie tylko wydarzenia sportowe, ale także polityczne, czy finansowe itp. To nie wszystko. Należy zaznaczyć, że tylko w Fortunie masz szansę obstawiać wydarzenia związane z High League. Jest to zaś kolejna na rynku federacja, która organizuje pojedynki znanych osób (przeważnie z internetu).

Oferta bonusowa w STS

Gdzie jeszcze warto się zarejestrować? Coraz więcej osób wybiera tego bukmachera. Możesz zaś znaleźć sts kod promocyjny na meczyki („MEGABONUS”), który sprawi, że otrzymasz liczne promocje – po zarejestrowaniu konta. Co jest oferowane? Na co konkretnie można liczyć? Na pierwszy ogień idzie darmowy zakład w kwocie 29 PLN. Jest to forma promocji bez depozytu. Możesz także zdecydować się na zakład bez ryzyka do 235 PLN. Obecnie główna promocja tego bukmachera to zaś 100% do 1200 PLN. Jeśli zatem zdecydujesz się na wpłacenie np. 500 PLN, to drugie tyle otrzymasz od buka. Co jeszcze jest oferowane? Po wpisaniu kodu „MEGABONUS” otrzymasz dwa kolejne zakłady bez ryzyka. Na sporty wirtualne oraz gry karciane z działu Betgames. Tym sposobem możesz zaś zainkasować po 20 PLN.

Oferta pod kątem typowania – co zapewnia STS?

Liczne zakłady przedmeczowe oraz live. Możesz swobodnie zdecydować się na rozmaite dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne. Warto wiedzieć, że STS nie ogranicza się na szczęście tylko do wydarzeń sportowych. Możesz zatem swobodnie typować eventy rozrywkowe, czy polityczne itp. Tutaj także oferta jest zatem bardzo atrakcyjna. Nic dziwnego, że zarówno Fortuna, jak i STS są chwalone pod tym względem.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
500 PLN bez obrotu! (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie

Back to top button